Průvodce: Jak vybrat zájezd na Lyžování-zájezdy.cz?

1. Hlavní roletové menu – viz ilustrační obrázek č. 1 bod 1.

Navigace stránek se snaží být co nejjednodušší a nejpřehlednější. Proto pro výběr konkrétního střediska klikněte na destinaci, kam se chcete za lyžováním vydat, a v rozbaleném menu klikněte na požadovaný název. V případě italských Alp je výpis dlouhý, a proto na obrazovkách menších rozměrů můžete buď rolovat kolečkem myši na další položky, nebo si nechat vypsat stránky s jednotlivými destinacemi podle abecedy (první čtyři položky v menu).

Součástí každé nabídky v menu je shrnující nabídka všech zájezdů. Vyberete-li si v menu ITALSKÉ ALPY položku ITALSKÉ ALPY – VEŠKERÁ NABÍDKA, dostanete se na výpis těch nejzajímavějších tipů na dovolenou z celých italských Alp. Stejným způsobem to funguje i pro ostatní destinace.
ilustrační obrázek 1

2. Vyhledat zájezd – viz ilustrační obrázek bod 2.

Neobjevili jste v konkrétních destinacích žádný pobyt, který by vám vyhovoval? Nevadí, použijte funkci Vyhledat zájezd z pravé části stránky.

V roletovém menu můžete vyhledávat ze všech zájezdů v katalogu, nejen těch lyžařských. Volte tedy místa pobytu pečlivě.

Pokud necháte roletky nevybrané, nebude na tyto položky při vyhledávání brán ohled. Nezvolíte-li si například položku Strava, ve výpisu zájezdů budou úplně všechny typy stravování pro danou lokalitu a pro další parametry, které si do vyhledávání nastavíte. Doporučujeme pro první hledání vybrat jen několik položek. Pokud se chcete vydat na lyže do Rakouska, zvolte zemi Rakousko (nemusíte jej listovat, stačí nechat otevřít roletku a na klávesnici 4x stisknout tlačítko R), položku Lokalita ponechte na výchozí nastavení, vyberte termín a klikněte na tlačítko Hledat. V případě že by výsledný výpis byl nepřehledný, doporučujeme pomocí dalších roletek vyhledávání zpřesnit.

3. Tipy na zájezdy od Lyžování-zájezdy.cz – viz ilustrační obrázek bod 3.

ilustrační obrázek 2
V každé sekci u konkrétní destinace vypisujeme tipy na zajímavé pobyty. Zaujme-li vás zájezd není nic snazšího než kliknout na odkaz Podrobný popis zájezdu ZDE a dostanete se stránku s detailním popisem a přímou možností si pobyt nezávazně rezervovat viz bod 4.

4. Detail zájezdu a možnost nezávazné rezervace

ilustrační obrázek 3
Na stránce s podrobným popisem zájezdu se můžete seznámit s detailním vylíčením destinace, nalezete zde také fotky vztahující se k místu a další důležité informace. Pokud vás nabídka zaujme, doporučujeme ji nezávazně rezervovat pomocí odkazu – viz ilustrační obrázek bod 4. V případě velkého zájmu budete první, kdo bude moci objednat takový zájezd, zároveň si vše můžete později rozmyslet a celou rezervaci zrušit.

Zvolíte-li odkaz Poslat nezávaznou objednávku (viz obrázek, bod 4), dostanete se k formuláři, který vyplníte a na jeho konci kliknete na tlačítko Pokračovat. Pak už se budete řídit instrukcemi uvedenými na zobrazené stránce.

Doufáme, že vám náš průvodce pomohl s výběrem dovolené a že si zimní radovánky náležitě a ve zdraví užijete!

Lyžování-zájezdy.cz